Мешканці Чарукова змушені возити дітей до дитсадка в сусіднє Городище. У їхньому селі дошкільний заклад вже кілька років закритий. Тим часом голова громади обіцяє, що до кінця року дитсадок відкриють.

Про це стало відомо із програми «Позиція» на 12 каналі 7 жовтня.

Дитсадок «Дзвіночок» закрили ще в докарантинні часи. Підлога руйнувалася, прогнивав дах, а на стінах розповзався грибок. Заклад потребував негайного капітального ремонту.

Тепер тут – взагалі розруха. Коли завершать ремонт – місцеві не знають, кажуть, швидше діти виростуть і підуть до школи, аніж у відремонтований садок.

Ситуацію з дитсадком прокоментувала голова Городищенської громади Світлана Соколюк:

«Чаруків увійшов до нашої громади у 2020 році, і вже садочок був закритий… Ми обходили все зі старостою, почали робити проєкт. Проєкт зробили, але там треба було повністю міняти дах. Там була колись амбулаторія, це не новий садок. Затримало нас те, що не було архітектора, а без містобудівних умов ми не могли зайти на експертну оцінку. А експертна оцінка прийшла в липні. Тоді ми вже оголосили тендер, підрядник у нас вийшов, уклали договір.

І зараз це наше завдання №1. Ми кожен день робимо наради, де запитуємо: як чаруківський садочок? Нам, звичайно, Никонюк (Анатолій Никонюк – директор ТзОВ «Городище», – ред.) багато помагає. Він накрив харчоблок за свої кошти, утепляє. Тому що ми маємо зробити гарний садочок. І до 18 грудня ми відкриємо садочок. Це 2 мільйони наших коштів і 1 млн – соцеконом».