Олицька громада не в змозі самотужки відремонтувати шляхи на своїй території, адже щоб відновити дорожнє покриття лише на трьох центральних вулицях, потрібно 20 мільйонів гривень.

Про це повідомив голова громади Олексанр Прендецький у програмі «Позиція» на 12 каналі 2 грудня.

«Ми пів року, до липня, займалися постановкою доріг на баланс Олицької селищної ради, тому що вони, на жаль, не стояли на жодному балансі. На сьогодні вже проведені тендери, визначені учасники, які будуть проводити роботи. Якщо все буде добре, до нового року ми поберемо дозволи на початок будівництва доріг. Це буде поточний середній ремонт.

Ми надіємося, що Волинська ОДА внесе нас у перелік, щоб дороги зробити у 2022 році і що буде фінансування. Тому що для самої Олицької селищної ради просто нереально це зробити за свої кошти», – зазначив голова.

Олександр Прендецький уточнив, що лише на центральні вулиці Олики – Пилипа Орлика, Замкову і Шевченка – потрібно 20 мільйонів гривень.

У планах – і ремонт доріг у селах громади.

«У Личанах лишився 1 кілометр дороги обласного значення. Ми надіємося, наступного року закриємо це питання, тому що це дійсно дуже болюче питання. Щодо Жорнища, то теж є проєкти на наступний рік. Це поточний середній ремонт. Ми подамо пропозицію щодо ремонту цих доріг. Це дороги районного значення, які проходять через Чемерин, Жонище. Будемо надіятися, що вони теж будуть включені до переліку», – додав голова громади.