Заступником голови Волинської облдержадміністрації призначено експодатківця з Донеччини  Олександра Васильовича Троханенка.

Про це повідомив голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко під час оперативної наради, що відбулася  28 січня, – повідомили на сайті адміністрації.

Довідково: 

Народився Олександр  Троханенко 5 вересня 1970 року.

Здобув повну вищу освіту в Донбаській національній академії  будівництва і архітектури (2006 р.), за спеціальністю – економіка підприємства.

У 2014 році здобув звання кандидата економічних наук Донецького державного університету управління (м. Краматорськ).

Після навчання працював у різних комерційних структурах.

З 2003 року працював державним податковим інспектором Регіонального управління Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України у Донецькій області.

З 2007-го року – заступник начальника регіонального управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України у  Донецькій області.

У 2010 році починає працювати у Києві, на посаді начальника регіонального управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів державної податкової служби України.

У 2013 році призначений на посаду начальника управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Донецькій області.

З 2016 по грудень 2019 року – заступник начальника Головного управління ДФС у Донецькій області.