Фестиваль “Бандерштат”, на який щороку приїжджають тисячі туристів, відкриває рідне місто Луцьк по-новому.

Нещодавно організатори фесту та команда програми Blog360 вирішили зробити подарунок місту та підготували новий випуск про цікаві місця, які можна побачити в обласному центрі Волині.

“Літо триває, карантин продовжується, а це означає, що люди мають все більше можливостей пізнавати нашу фантастичну країну”, – такими словами розпочала програму Blog360 ведуча Мар’яна Романяк.

Вона зізналася, що команда вже була у Луцьку 4 року тому, але нині вирішила повернутися, адже за цей час точно багато що змінилося.

Найпершу локацію, яку відвідала ведуча програми, і точно відвідують усі туристи міста, – Луцький замок, який точно є головною візитівкою міста.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Яким буде карантинний “Бандерштат” у Луцьку

Команда Blog360 порадила кожному туристу обов’язково зробити пам’ятне фото біля кликуна, яких у місті є близько 5.

“За легендою, якщо загадати бажання та потерти руками кликуна, то воно обов’язково здійсниться”, – наголосила Мар’яна Романяк.

Цікавою локацією для блогерів є інстадвері та мурали Луцька. Якщо бути в місті та не побачити їх і не зробити на їх фоні фото – то можна вважати, що міста і не бачив, – пожартувала ведуча.

Прогулятися у Луцьку можна багато де, але головне – пройтися головною пішохідною вулицею імені Лесі Українки. Порівнюючи візит 4-річної давнини, блогери відзначили, що тепер на ній побільшало пішохідних зон, тому транспорту тут немає. “За це вам великий “лайк”, – наголосила Романяк та продовжила, що звідси саме пора йти до центрального парку імені Лесі Українки.

“Це місце, де багато часу проводять туристи, мешканці міста, Тут працює фонтан, діти їздять на машинках”, – розповіла вона. А, пройшовшись головною алеєю парку, оцінивши всі атракціони у ньому, містяни, гості та туристи міста виходять на нову локацію – місце фестивалю “Бандерштат”, фестивалю, який збирає щороку близько 10-15 тисяч відвідувачів. А це не може не тішити, адже з кожним роком усе більше людей приїздить на одне з найбільших дійств літа у Західній Україні і, відповідно, дізнаються про Луцьк.

А ми нагадаємо, цього літа, попри пандемію коронавірусу й карантинні реалії, Бандерштат усе таки відбудеться. Він буде найбільш діджиталізованим за всі 14 років проведення. Виступи таких гуртів, як Беz Обмежень, Тартак чи O.Torvald, гутірки з лідерами думок, літературні презентації, дитячий інтерактив, спортивні активності тощо – усе це буде доступно онлайн 7-9 серпня.