У Луцьку на площі біля замку Любарта молодики вирішили подрифтувати на автівках. Результатом стало те, що один з водіїв переїхав лампадки, які там незадовго до цього запалили в згадку про жертв Голодомору.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав Arthur Gautama.

“Вони настільки були в захваті від такої можливості там поганяти, що коли один з їхніх колег переїхав лампадки запалені в згадку про жертв Голодомору, то решта компанії просто посміялися з цього. Звісно, цього вечора він не перший і не останній це робив”, – зазначив чоловік.

Артур Ґаутама розповів, що, на жаль, приїзд поліції не надто змінив ситуацію.

“Просто всі роз‘їхалися після дискусії в якій ніхто себе винним не вважав. «А де ж нам кататись?», «Та то нас трохи занесло», «Та ніхто ж не катався», «Я взагалі не знав, що сьогодні День пам‘яті жертв Голодомору», «Та тих лампадок зовсім не видно». Останнє сказав і один з поліцейських. Одне авто навіть проїхало через ці лампадки на очах у поліції. Подумаєш…”, – йдеться у дописі.

“Дивно, якщо розтрощити лампадки не злочин, бо вони на дорозі. То може злочин їх на дорозі залишати і ставити?! Питання тоді до Ігора Поліщука та Луцької міської ради”, – зазначив лучанин.