Відповідальний бізнес продовжує підтримувати лікарів та пацієнтів під час боротьби з коронавірусом.

Серед них і приватне акціонерне товариство “Дубномолоко”, продукцію якого нині знають під торговельною маркою “КОМО”. Цього разу представники сирного бізнесу корпорації “Континіум” відвідали медпрацівників та пацієнтів Дубенської міської лікарні.

“На сьогоднішній день ми віддали до 40 кілограмів сиру одноразово і по 100 комплектів халатів, бахіл та рукавичок . Ми живемо в цьому соціумі і ми не можемо бути відірвані, тому що це наші люди”, – пояснив голова правління ПрАТ “Дубномолоко” Олег Власюк.

Очільник підприємства зауважує, що нині вкрай важлива співпраця соціально відповідального бізнесу та влади. Тому вони триматимуть руку на пульсі і допомагатимуть лікарям та хворим надалі.

“Остання розмова була в присутності мера міста Дубно Василя Михайловича і головного лікаря центральної лікарні, ми обговорили питання чергової передачі дезінфікуючих розчинів”, – каже Олег Власюк.

До слова, це вже не перша благодійна акція в рамках співпраці «Дубномолоко» із міською владою. Компанія часто бере участь в ініціативах Дубенської міської ради. Тож, запевняють, команда виробничого підприємства готова повсякчас підтримувати земляків.