У Луцьку нацгвардійцям та рятувальникам вручили ключі від 5 автомобілів. Окрім того, майже 6 тонн гуманітарної допомоги передали для Волинської обласної клінічної лікарні. Все майно – конфіскат через порушення митних правил.

Одна вантажівка та 4 іномарки, які конфіскували за порушення митних правил, відтепер служитимуть силовикам та вогнеборцям 5 регіонів України. Перепало чимало допомоги і медикам. Таку ініціативу провадить Міністерство юстиції.

Зокрема автівки безоплатно передали на потреби рятувальників Львівської, Луганської, Київської, Рівненської областей та Нацгвардії з Дніпропетровщини. Для урочистого вручення ключів до Луцька прибув очільник західного управління Міністерства юстиції Тарас Грень.

«Ці автомобілі, які не були продані на сетамі, підлягають безпосередній передачі в порядку безоплатності, тому вони безоплатно передаються органам, в даному випадку органам Нацгвардії та ДСНС», – пояснив Тарас Грень.

Львівським надзвичайникам вручили габаритний МАN. Рятувальники кажуть, саме такого автомобіля їм не вистачало.

«Цей автомобіль також підтримає бойову готовність підрозділів області. Буде використовуватися для перевезення вантажу, необхідного для виконання завдань у польових умовах», – каже начальник управління ресурсного забезпечення ДСНС у Львівській області Олег Годь.

Луганські ж рятувальники для себе обрали маневрене легкове авто.

Зрештою машини розібрали, як гарячі пиріжки. Щоправда, на Волині жодна з них не залишилась. Очільник Західного управління Міністерства юстиції Тарас Грень пояснює, ні нацгвардійці, ані рятувальники нашої області чомусь не подали заявку.

Опісля вручення делегація вирушила до Волинської клінічної лікарні. Там медиках передали майже 6 тонн конфіскованої гуманітарної допомоги. Білизна, покривала, подушки та посуд кажуть у медзакладі точно стане у нагоді, адже у розпал коронавірусу значно важливі не лише медикаменти для хворих, а й побутові речі.

Такі вручення, каже Тарас Грень, стануть систематичними. Автівки, побутові та інші потрібні речі волинським установам передаватимуть щонайменше 2-3 рази на рік.