Кабінет міністрів схвалив постанову, яка передбачає безоплатну передачу закладам охорони здоров’я конфіскованих товарів протиепідемічного призначення на час карантину у зв’язку з пандемією.

Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрій Гайченко.

Так, уряд підтримав постанову “Про внесення зміни до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби”.

“Ця постанова дає можливість забезпечити лікарні необхідними зараз засобами захисту, а відтак, знизити ризик інфікування коронавірусом СОVID-19 медичного персоналу та осіб, з якими вони контактують. Ми будемо безоплатно передавати водонепроникні лабораторні костюми, медичні рукавички, одноразові медичні ізоляційні халати, медичні маски, захисні окуляри та щитки, респіратори класу захисту не нижче FFР2, конфісковані в установленому порядку, до закладів охорони здоров’я”, – зазначив Гайченко.

Нагадаємо, 14 березня, на кордоні з Польщею прикордонники Луцького загону в пункті пропуску “Ягодин” в автомобілі українця виявили 50 тисяч респіраторних масок,заборонених для експорту з країни.

Також на Волині Служба безпеки України викрила контрабандистів, які намагалися вивезти з країни партію медичних халатів. Ці товари через поширення в країні коронавірусу заборонили експортувати.