Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко зустрівся із Почесним консулом його величності короля Бельгії Ярославом Грацулою.

Зустріч відбулася у Львові, 18 березня, – повідомив Савченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як зазначив Ярослав Грацула, на сьогодні є три бельгійські компанії, які працюють на ринку Волинської області. Він додав, що нині є близько двох з половиною тисяч представників бізнесу, які хочуть працювати з українськими компаніями. 

“Хочу запропонувати організувати презентацію Волинської області на території Бельгії. Посольство завжди дуже активно допомагає у таких справах. Думаю, що багато компаній зацікавилося би. Зі своєї сторони можу організувати бізнесменів, які зверталися з цим до мене. Такі зустрічі допомогли б сприяти інвестиціям у вашу область. Це допоможе пришвидшити двосторонній процес співпраці”, – сказав Ярослав Іванович.

Олександр Савченко подякував за допомогу в організації промоції Волинської області. Він розповів, що відповідну роботу в області теж проводять. Зокрема, під час міжнародних інвестиційних форумів. Так, під час останнього, що відбувся у вересні минулого року, презентували оновлений інвестиційний паспорт, де вже врахували пропозиції ОТГ та наявність вільних земельних ділянок. До слова, проведення подібного форуму планують і цьогоріч.

Савченко запевнив, що в області розглянуть подальші дії щодо залучення бельгійського інвестора. Адже Волинь має потужний агропромисловий сегмент, а також є єдиною областю, яка зберігає та відновлює ліси.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят