Вже традиційно на футбольному полі на базі Рокитнівського скляного заводу зібралися  найуспішніші компанії Волині й України.

Запекла футбольна боротьба об’єднує їх вже не вперше.

Ми перший раз провели змагання років 6 тому. Всім це сподобалося, тож тепер вже сталася така традиція – стільки років поспіль сім’я “Континіуму” в нас. Це приємно”, – ділиться директор Рокитнівського скляного заводу Леонід Паробочий.

Команди бізнесів “Континіуму” щороку підготовку до турніру починають завчасно й готуються, як професіонали. Адже показувати успішний результат звикли у всьому, за що беруться. Спорт – не виняток.  Та натхненна боротьба за перемогу аж ніяк не руйнує неабияку дружню атмосферу. Поки на футбольному полі тримається напруга, на території – гостей заходу вітають колоритними піснями та пригощають стравами української кухні.

“Тут завжди неймовірна атмосфера! Тут поєднуються і застілля, і українські традиції, і футбол, і спорт. Взагалі традиції зі спортом – це дуже мегакруто”, – каже генеральна директорка ТзОВ “Торговий дім “Євротон” Ярослава Острожук.

Об’єднуються задля результату не лише командні гравці, вболівальники – ще натхненніше додають мотивації із трибун. І попри те, що підтримують кожен свою компанію, будь-яка перемога – це перемога “Континіуму”.

“Я вболіваю взагалі за всіх учасників, бо це люди, які пропагують спорт, пропагують життя, пропагують енергію”, – каже директор “Волинської регіональної дирекції WOG Євген Єреємеєв.

Традиція єднання спортом позитивно впливає не лише на настрій та згуртованість колективів. Саме таке дійство і дає мотивації компаніям ще більше натхнення розвиватися і разом йти до спільної мети вже після повернення.

Футбольні поєдинки тривали впродовж дня. Перемогу виборола команда WOG. Кажуть: таку ж ціль ставитимуть і наступного року. Як і всі команди-учасники. І прикладуть чималих зусиль, аби показати найкращі результати. Продовжувати і лише вдосконалювати традицію футбольних міні-турнів у “Континіумі” планують і надалі.

Заряджені команди вже повернулися втілювати натхнення та мотивацію в роботі. А вже наступної осені знову зберуться, аби об’єднатися на футбольному полі у Рокитному.