На Волині зареєстрували три випадки коронавірусу, один з них летальний.

Про це йшлося на брифінгу облдержадміністраці у вівторок, 31 березня.

За останню добу в області виявили третій випадок коронавірусу. Але вже посмертно. Лікар-гінеколог обласної клінічної лікарні Орест Тимчак перебував на лікуванні в обласній інфекційній лікарні з діагнозом «пневмонія» та почувався задовільно.

«Хочу зауважити що чоловік помер не від коронавірусу, а від серцевого нападу. Адже мав супутні хвороби», – додала заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак.

Посадовці зазначили, що коло осіб, які могли контактувати з лікарем дослідили. Вісім людей зараз перебувають на самоізоляції. Також додали, що з 20-го березня медик був у відпустці, тож мав мінімальний контакт з оточуючими.

Лікарю було 66 років. Саме ця категорія людей є найвразливішою. Тому посадовці закликають волинян допомогти своїм дідусям чи бабусям, аби ті якомога рідше виходили на вулицю.

Зараз чекають на результати тестів 10 людей з підозрою на коронавірус. Зразки біологічного матеріалу від цих осіб досліджують у вірусологічній лабораторії ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Також під час брифінгу зазначили, що усіх волинян, які хворіють на пневмонію будуть перевіряти на коронавірус. За останні два місяці в області від цього захворювання померло 30 людей. До цього часу хворих на пневмонії не тестували на COVID-19.

Нагадаємо, раніше коронавірус виявили в очільниці Луцької міської клінічної лікарні Лариси Духневич, а також 7-річної дівчинки з Гіркої Полонки.