У подружжя з Рогожан Володимир-Волинського району 27-го квітня діагностували коронавірус. Як виявилося, вони обоє працюють на підприємствах Нововолинська.

Чоловік працює на підприємстві “Нововолинськводоканал”, жінка – на ТзОВ «Хан–Електробау Україна», – пише Буг.

Чоловік і жінка звернулися у КП «Володимир-Волинський ЦПМД» зі скаргами на здоров’я. Після проведення ПЛР-діагностики медики отримали позитивні результати тестування.

В директора водоканалу Володимира Озімчука журналісти БУГу поцікавилися, чи правдива інформація про те, що їх працівник хворий на коронавірус.

“Мені кажуть що так, але ще паперів не бачу. На аварійних ділянках водопроводу працював, в будинках не працював. Він в лікарні вже два тижні. Ті, хто контактував, на самоізоляції. В поліції списки є”, – зазначив Озімчук.

Зазначають, що заходи на підприємстві здійснюються згідно інструкції, проводять дезінфекцію.

На самоізоляції серед працівників Нововолинськводоканалу близько 4-5 людей.

Щодо хворої на коронавірус жінки, яка працює на Хан–Електробау, відомо, що вона близько тижня не була на роботі. На самоізоляцію відправили працівників, які обідали із нею.

Разом з тим, на підприємстві не провели жодної дезінфекції, обурюються люди, яким розповіли про ситуацію. Зазначають, що працівникам не видають засоби захисту. Вони мають свої, але працювати в масках нереально, бо дуже спекотно і немає чим дихати.

“За зміну на Хан–Електробау працює близько 100 людей, але зараз багато взяли відпустки за свій рахунок. Зараз усьому бізнесу не просто, але якщо завод працює, бо має замовлення і не хоче втрачати клієнтів, то має забезпечити захист людей в умовах пандемії. А про безпеку працівників на заводі забувають”, – розповідають БУГу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Хроніки коронавірусу: усе, що відомо на цей час. 28 квітня