Більшістьлюдей, які померли від коронавірусу, мали важкі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок, легень та ожиріння.

Такі дані повідомили в Центрі громадського здоров’я.

Загалом частка хвороб складала (одна або кілька):
74% — серцево-судинні захворювання;
40% — цукровий діабет;
7,5% — новоутворення;
7,5% — захворювання нирок;
11% — захворювання легень;
4% — ожиріння;
26% — поєднані захворювання.

Серед усіх померлих від ускладнень, викликаних COVID-19, переважають жінки, а частка осіб віком від 50 років складає 87%. Найбільше померлих жінок у віковій групі 50-59, а чоловіків – 60-69 років.

Загалом, станом на шосте квітня, із 1319 підтверджених випадків 95 – серед дітей. На амбулаторному лікуванні знаходиться 597 осіб, з них 61 дитина. Особи віком від 30 до 69 років становлять 74% від усіх підтверджених випадків COVID-19.

Летальних випадків зафіксовано 38. Запевняють, що усі ці пацієнти були госпіталізовані. Також усі люди, що померли від ускладнень, викликаних коронавірусом, мали позитивний результат лабораторного дослідження на збудник цієї хвороби.

Нагадаємо, всього на Волині 26 хворих. З них перебуває у медичних закладах лише частина, більшість у Волинській обласній клінічній лікарні. Ті, хто не мають симптомів знаходяться на самоізоляції.