Серед хворих на коронавірус – працівник Волинської обласної інфекціної лікарні з Рожища.

Станом на 10 квітня 2020 року підтверджено другий випадок гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 у Рожищенському районі. Інфікування підтверджено у особи яка проживає по вул. Коте Шилокадзе м. Рожище та є працівником Волинської обласної інфекційної лікарні. Медичне обстеження проводилося в профілактичних цілях. У звя’зку з відсутністю симптомів захворювання  особа перебуває на самоізоляції, – пише пресслужба Рожищенської РДА.

За даним фактом проводяться невідкладні заходи щодо виявленого випадку гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 по вулиці Коте Шилокадзе міста Рожище.

Проводиться епідеміологічне розслідування випадку захворювання, встановлюється коло контактних осіб.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: В Україні – 311 нових випадків коронавірусу: на Волині теж побільшало хворих

Окрім того, станом на 10 квітня 2020 року є одна особа  з Рожища із підозрою на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, біологічні матеріали якої направлено на лабораторне дослідження. Дана особа не перебувала в колі контактних осіб мешканки по вул. Куліша м.Рожище.

По першому випадку  гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 у Рожищенському районі по вул. Куліша м. Рожище  епідеміологічним розлідуванням встановлено 23 контактних особи, біологічний матеріал яких було відправлено на лабораторне дослідження. Станом на 9 квітня 2020 року отримано 5 негативних результатів по контактних особах. Інші знаходяться на дослідженні.