У зв’язку з ажіотажем довкола коронавірусу ціни на туристичні путівки стрімко падають. Що це: можливість дешево поїхати на відпочинок чи реальна загроза здоров’ю – пояснив керівник туристичного агентства “Патріот” Богдан Климчук. 

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Текст допису подаємо без змін.

***

Попри те, що наразі по основних туристичних напрямках, таких як Єгипет, ОАЕ, Шрі Ланка та інші, обвал цін, багато хто боїться через вірус кудись літати і це цілком нормально.

Але вирішив обдзвонити топ-менеджерів провідних туроператорів і перепитати, яка загалом ситуація по заповненню літаків і що буде раптом, якщо та чи інша країна оголосить про карантин по готелях.

Отже, наразі борти чартерів заповнені практично як і кожного року по базових країнах, тому нижче ціни падати вже навряд чи будуть і так в середньому на третину дешевші, як зазвичай.

Щодо того, що буде, якщо раптом таке станеться, що будуть скасовані пакетні тури, то уже є досвід того ж Китаю – коли без проблем туристам повертали кошти, або пропонували перебронюватися на інші напрямки.

І, любі туристи, зважайте, що віднедавна в Єгипті і багатьох країнах за поширення фейків про коронавірус передбачено тюремне ув’язнення. Тому будьте обережні з висловлюваннями.

Ті, хто повернулись з відпочинку з Єгипту, наразі підтверджують більший рівень контролю в аеропортах, зменшення загальної кількості європейців у готелях та відпочинком залишились задоволеними. А це найголовніше.

Тому думаю, а чи не поїхати самому в Єгипет з групою, бо не був ще в багатьох цікавих місцях там.

***

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст розміщених блогів. Думка авторів матеріалів,опублікованих на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.

До слова, у зв’язку з офіційним оголошенням 11 березня ц.р. Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) пандемії коронавірусу COVID-19 у світі, а також застереженням щодо зростання ближчим часом кількості нових випадків зараження МЗС України наполегливо рекомендує українським громадянам утриматися від будь-яких поїздок за межі України.

Це стосується, насамперед, КНР, Республіки Корея, Японії, а також традиційних, популярних серед українців туристичних напрямків, зокрема Італійської Республіки, Королівства Іспанія, Французької Республіки, Грецької Республіки, ФРН, Арабської Республіки Єгипет, Об’єднаних Арабських Еміратів, Турецької Республіки, Королівства Таїланд, Держави Ізраїль тощо.