На Волинські дороги з бюджету виділяють занадто мало коштів. 

Про це розповіла народна депутатка України Ірина Констанкевич у ефірі програми “Актуально” на 12 каналі.

Депутатка зазначила, що з бюджету виділили лише 1% від тієї суми, яка необхідна на ремонт доріг в області.

“Щодо доріг у моєму окрузі, то це не 1%, це значно більше. Ми отримаємо кошти десь на третину. Але цього теж недостатньо”, – зазначила Ірина Констенкевич.

Депутатка наголосила на необхідності відремонтувати дорогу Камінь-Каширський – Полиці, яку вже перекривали місцеві жителі.

“Таких доріг, як ця є ще кілька десятків у мене на окрузі. Тому вони стоять в черзі і чекають, що будуть кошти. Р 14 – це центральна дорога, яка сполучає Луцьк, Ківерцівський, Маневицький, Любешівський райони і йде аж на Білорусь. Її треба робити. І не шматками, як передбачено у бюджеті 2020-го року, її треба серйозно робити”, – каже Ірина Констанкевич.

Ще один відрізок, який потребує негайного ремонту – це дорога поблизу Олики. Ірина Констанкевич зазначила, що цей населений пункт в перспективі стане однією із туристичних родзинок Волині. Однак, дороги поблизу селища у жахливому стані. І навіть запланований на 2020-й рік ремонт відрізка цієї дороги зовсім не вирішить загальну проблему.

“Я не погоджуюся з тим, як розподілені кошти із бюджету на ремонти доріг. Я вважаю, що Волинь несправедливо обділена…  Ми все таки прикордонна область. Ми – обличчя України”, – наголосила Ірина Констанкевич.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У Луцьку замість іподрому збудують спорткомплекс. ВІДЕО