Фрукти, солодощі, напої та речі – ковельчани зібрали найнеобхідніші дарунки для бійців на передовій. Кажуть, хотіли нагадати хлопцям про домашній затишок та хоч якось потішити у період різдвяних свят. Долучилися до акції “Спільними зусиллями” освітяни, школярі, підприємці та місцеві урядники.

“Запланували саме на різдвяні свята передати на схід нашим хлопцям подарунки, аби їм трошечки ці свята були тепліші, світліші… Щоб нагадати, що про них тут пам’ятають”, – каже Тетяна Сердюк, директорка Палацу учнівськоі молоді.

Приносили, розповідають активісти, різне. Найбільше зібрали продуктових наборів.

За місію доставити передачу українським бійцям взявся один із депутатів Ковельської міської ради. Валерій Черняков регулярно навідує бійців на Сході з передачами і це вже 60-та поїздка на передову. Таку традицію, запевняють місцеві урядники, продовжуватимуть. І спільними зусиллями ковельчан надалі збиратимуть передачі для тих, хто боронить наш спокій на Сході України.

Вантаж уже в дорозі. Тож до кінця тижня хлопці в Попасній, Авдіївці, Мар’їнці та Кримському отримають передачі від ковельчан.