У Львові проходив Кубок України з вільної боротьби. На ньому визначали претендентів на участь у чемпіонаті світу, який має відбутись у Норвегії. У складі збірної Волині в категорії 79 кг виступив вихованець ДЮСШ №1 майстер спорту Тимур Романюк.

Перемігши трьох суперників з Львівської Київської та Запорізької областей, він вийшов у півфінал. Хлопець зустрівся з одеситом, який представляв нашу країну на Олімпійських іграх в Токіо, – пише пресслужб Ковельської міської ради.

У напруженій сутичці з рахунком 4:2 ковельчанин поступився своєму супернику, який і здобув золото” на змаганнях.

Тимур у боротьбі за бронзову нагороду вийшов на килим з переможцем минулорічного Кубку України — борцем з Сумщини, який здолав його на минулорічних змаганнях.

Тимур прагнув реваншу і йому це вдалось. Перемігши з рахунком 4:0, він піднявся на третю сходинку п’єдесталу.