Сорок луцьких тролейбусів невдовзі курсуватимуть Полтавщиною. Мер Кременчука Віталій Малецький оглянув першу партію – яку його місто отримає вже на початку квітня. Яскравий, близький до гранатового колір, обирав особисто.
Всього підприємство має поставити Кременчуку 35 тролейбусів довжиною 12 метрів, і п”ть – вісімнадцятиметрових. Пасажиромісткість відповідно 105 та 180 місця. За умов відсутності електрики вони можуть навіть їхати власним ходом – до кілометра. Укомплектування на 90% українське та частково з європейськими деталями, наголошує очільник луцького Богдану Дмитро Писаний.
Закупівля дороговартісних машин відбувається завдяки гранту від ЄБРР на суму два мільйона доларів. Таким чином планують оновити весь тролейбусний парк Кременчука.
Враження і від виробництва автозаводу, і від самих тролейбусів у мера – позитивне. Проте, таки знайшов моменти, які потрібно допрацювати.
Наступним етапом на шляху залучення коштів ЄБРР стане тендер на поставку 10 тролейбусів із автономним ходом, який автозавод “Богдан” має шанси виграти.