Сорок луцьких тролейбусів невдовзі курсуватимуть Полтавщиною. Мер Кременчука Віталій Малецький оглянув першу партію – яку його місто отримає вже на початку квітня. Яскравий, близький до гранатового колір, обирав особисто.
Всього підприємство має поставити Кременчуку 35 тролейбусів довжиною 12 метрів, і п”ть – вісімнадцятиметрових. Пасажиромісткість відповідно 105 та 180 місця. За умов відсутності електрики вони можуть навіть їхати власним ходом – до кілометра. Укомплектування на 90% українське та частково з європейськими деталями, наголошує очільник луцького Богдану Дмитро Писаний.
Закупівля дороговартісних машин відбувається завдяки гранту від ЄБРР на суму два мільйона доларів. Таким чином планують оновити весь тролейбусний парк Кременчука.
Враження і від виробництва автозаводу, і від самих тролейбусів у мера – позитивне. Проте, таки знайшов моменти, які потрібно допрацювати.
Наступним етапом на шляху залучення коштів ЄБРР стане тендер на поставку 10 тролейбусів із автономним ходом, який автозавод “Богдан” має шанси виграти.

 

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.