29-ти річного Магомеда-Аміна Саітова, підозрюваного у нападі на народнго депутата Мустафу Наєма, затримали в Азербайджані. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Наразі тривають процедури щодо екстрадиції нападника.
Напередодні брат Мустафи Наєма – Масі Наєм заявив, що справу можуть перекваліфікувати за статтею “Завдання тяжких тілесних ушкоджень” після проходження нардепом судово-медичної експертизи. Проте, через поганий стан здоров’я парламентаря експертизу ще не проводили.Також він  додав, що нардеп лікується у державній установі, а не приватній. Раніше Шевченківський райсуд Києва помістив підозрюваного  Магомеда-Саліха Саітова під цілодобовий домашній арешт. Інших підозрюваних – Ахмеда Саітова та громадянина РФ Темербулатова також відпустили, помістивши під нічний домашній арешт. Магомеду-Аміну Саітову, якого вже затримали в Азербайджані, вдалося втекти з України через дві години після сутички. Його оголосили у розшук.
На народного депутата України Мустафу Наєма напали у центрі Києва. Конфлікт стався біля Бесарабського ринку. В результаті інциденту в нардепа діагностували перелом щелепи. Лікарі прооперували парламентаря. Усім зтриманим вже оголосили про підозри. Їм загрожує до чотирьох років позбавлення волі.