У Нововолинську працівники Нацполіції спільно з СБУ та співробітниками прокуратури викрили наркогрупу з восьми людей, двоє з них – жінки. Усі учасники угруповування – з шахтарського міста. Перевозили наркотичні та психотропні речовини з Польщі і реалізовували їх в особливо великих розмірах на Волині – амфетамін, метамфетамін, бупренорфін та прекурсори. Група діяла з листопада минулого року. Організатор – 46-річний мешканець Нововолинська. Він розробив план діяльності, розподілив ролі учасників та встановив правила поведінки, обов’язкові для усіх членів групи. Щоб не бути викритими правоохоронцями, вони використовували сленг та спілкувалися, застосовуючи мобільні додатки-месенджери.

Усі активні учасники злочинного угрупування затримані, вирішується питання про обрання мір запобіжного заходу. Деяким з них загрожує до 12 років позбавлення волі.
Ще одну злочинну групу в шахтарському місті вдалося викрити новоствореному підрозділу – управлінню стратегічних розслідувань. Зі слів начальника управління, за окремі суми ця група намагалася “кришувати” підприємців шахтарського міста. Якщо ті не погоджувалися – підпалювали їх майно.

Виконувач обов’язків прокурора області Ігор Цюприк вважає, що відповідати за криміногенну ситуацію в Нововолинську мають і співробітники правоохоронних структур.

За словами Ігоря Цюприка, прокуратурою області будуть ініційовані відповідні службові розслідування щодо окремих правоохоронців Нововолинська, які допустили невтішну криміногенну ситуацію в шахтарському місті.