Розминка, коротке тренування і врешті фінальні поєдинки футбольного турніру міського голови. Це не професійні спортсмени – лише аматори, які мають роботу, сім’ї, дехто і дорослих дітей. Об’єднує їх любов до футболу та бажання не лише вболівати, а й грати. І навіть попри те, що не професійно.

Детальніше про аматорський футбол серед лучан – у сюжеті Ольги Матвєєвої.

“Наша команда сформована у 2015 році, тобто ми беремо ще молодих юнаків, які хочуть займатися спортом. Стараємося постійно приймати участь в таких турнірах, щоб підтримувати своє здоров’я й хист до футболу”, – каже Олег Борисюк, учасник турніру.

Таких шанувальників пограти у футбол у луцькій громаді назбиралося цілих 24 команди.
У червні вони розпочали змагатися за кубок міського голови. Втім, найголовніше – зовсім не нагороди, діляться учасники змагань, до вподоби їм сам процес.

“Це аматорський турнір. Тому суперники не досить сильні, але боротьбу ніхто не відміняв, тому кожен хоче виграти на футбольному полі. Поганий той спортсмен, який не хоче виграти. Але, звичайно, це позитивні емоції і сама участь – це вже добре”, – каже учасник турніру Віктор Абрамчук.

Задля позитивних емоцій, а також розвитку здорового способу життя у лучан, міськрада й вирішила організувати такий турнір. Бажання мешканців було, спортивна інфраструктура також, адже за минулі роки збудували чотирнадцять полів зі штучним покриттям у різних мікрорайонах міста.

“Не тільки розвиваємо, допомагаємо проводити такі турніри, але й будуємо спортивну інфраструктуру. Цього року буде збудовано 5 полів з різним покриттям – і штучним, і трава, і поліуритан для того, щоб якомога більше мешканців нашої громади мали доступ до якісної спортивної інфраструктури”, – зауважує міський голова Луцька Ігор Поліщук.

Обіцяють, такий турнір стане традиційним. А як показує досвід, охочих взяти участь вдосталь, як і тих, хто готовий боротися за перемогу.