У Луцьку стартували змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту. До обласного центру з’їхалися спортсмени з 14 областей України: команди рятувальників та українських вишів, серед яких як чоловіки, так і жінки. Триватиме боротьба три дні.

Перший етап – підйом по штурмовій драбині на башту – бачила наша знімальна група.

13,82 секунди – саме стільки часу знадобилось волинянину Роману Бужуку, аби із драбиною забратись на четвертий поверх тренувальної вежі. Щоб показувати такі результати, крім фізичної підготовки і витонченої техніки, треба мати внутрішній стержень.

Хороші результати намагаються показати усі учасники змагань за Кубок України з пожежно-прикладного спорту. Загалом до Луцька з’їхалися 14 команд з усієї України. Усі, як один, запевняють – тренуються роками.

Серед учасників і жінки. Свої вправи, зокрема, підйом по штурмовій драбині, виконують не менш спритно. Найспритнішою серед жінок виявилась Ірина Ліщинська з Києва.

Змагання у Луцьку триватимуть три дні. На учасників ще чекає стометрова смуга з перешкодами, двоборстсва, пожежна естафета та бойове розгортання.