Львів славиться своїми палацами, які відображають багату історію та культуру міста. Кожен турист повинен відвідати їх та гарантовано отримати незабутні емоції. Перед відвідуванням варто ознайомитися з переліком популярних місць, порівняти ціни на таксі, почитати відгуки в інтернеті.

Куди піти у Львові: популярні палаци

Історичні пам’ятки Львова:

 1. Палац Потоцьких. Адреса – вул. Шевська, 37. До палацу можна дістатися пішки з центру міста або автобусом. Це один із найграндіозніших львівських палаців. Він був побудований у 18 столітті для графської родини Потоцьких та є яскравим зразком барокової архітектури. Сьогодні тут Львівський історичний музей з великою кількістю експонатів, які розповідають про історію міста.
 2. Палац Лозинського. Адреса – вул. Стрийська, 20. Доїхати можна автобусом або пішки. Це ще один красивий палац, збудований у 19 столітті. Він був спроектований у стилі ренесанс та спочатку належав багатій родині Лозинських. Сьогодні тут розташована Львівська галерея мистецтв, де представлені колекції українського та європейського мистецтва.
 3. Палац Корнякта. Адреса – пл. Ринок, 6. Дістатися можна пішки з центру міста. Це один із найстаріших палаців, збудований у 16 столітті для багатого купця Костянтина Корнякта. Є яскравим зразком ренесансної архітектури, сьогодні тут філія історичного музею з експонатами про життя та діяльність Корнякта.
 4. Вірменський палац. Адреса – вул. Вірменська, 27. Доїхати можна автобусом з центру або пішки. Це палац 18 століття, який спочатку був резиденцією вірменського архієпископа. Сьогодні тут музей етнографії та художнього промислу, де представлені колекції експонатів, які розповідають про культуру та побут народів України.
 5. Палац Сапєг. Адреса – вул. Шевська, 37. Дістатися можна пішки з центру міста або автобусом. Це палац 19 століття, який був побудований для княжої сім’ї Сапєг. Сьогодні тут розташований Львівський художній музей, де можна побачити велику колекцію українського та європейського мистецтва.

Крім цих п’яти палаців, у Львові є багато інших цікавих місць для туристів.

Цікаві місця у Львові для туристів

Львів – чарівне місто з багатою історією та культурою. Тут кожен знайде щось для себе, чи то любителі історії, чи то поціновувачі мистецтва, чи то шукачі пригод. На сайті https://taxi838.ua/ua/ можна викликати таксі та ознайомитися з тарифами.

Цікаві місця для туристів:

 • Площа Ринок. Це головна площа з безліччю історичних будівель, кафе, ресторанів. Тут також розташована Ратуша, з якої відкривається панорамний вид на місто;
 • Вірменський квартал. Найстаріший квартал, де можна побачити старовинні вірменські церкви, кафе, сувенірні магазини;
 • Львівський кафедральний собор (головний собор Української греко-католицької церкви);
 • Львівська опера (один із найкрасивіших оперних театрів України);
 • Високий замок. Це парк на пагорбі, звідки відкривається панорамний вид на місто;
 • Львівські підземелля (мережа підземних тунелів під центром міста);
 • Музей пива “Львіварня”. Тут можна дізнатися про історію пивоваріння у Львові та скуштувати різні сорти пива;
 • Львівська шоколадна майстерня. Тут роблять шоколад, можна скуштувати різні шоколадні вироби.

Парк Знесіння – один із найбільших львівських парків, де можна прогулятися, покататися на велосипеді або просто розслабитися.