20% волинян, що прибувають з-за кордону, дають про себе неправдиві дані, щоб поліція не змогла перевірити, як вони дотримуються самоізоляції.

Про це повідомили під час брифінгу в облдержадміністрації у відторок, 31 березня.

Значна кількість людей, які повернулись додому, не хочуть дотримуватися самоізоляції, тим самим порушують правила карантину.

«Поліція всеодно знайде їх. За можливими контактами, номерами телефонів. Зараз не можемо назвати точну цифру порушників, але близько 20% людей дають про себе неправдиві дані», – розповіла заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак.

Саме тому усіх волинян закликають повідомляти про тих, хто повернувся з-за кордону і не самоізолюється. Їх будуть штрафувати та ще пильніше спостерігати за дотриманням правил карантину. Зазначимо, покарання за порушення правил карантину – від 17 до 34 тисяч гривень.

До слова, місцем обсервації для волинян, які прибуватимуть з-за кордону буде санаторій у Згоранах Любомльського району.

В ОДА зазначили, що згодом база місць розширюватиметься.

Нагадаємо, 26 березня президент Володимир Зеленський заявив, що до кінця дня 27 березня кордон України буде закрито цілковито – і далі про українців, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати. Увечері 29 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про обов’язковість обсервації для тих українців, які повертаються з-за кордону.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волинянка “здала” поліції сусіда-заробітчанина, який не ізолювався