У туристичній агенції «Кокос Тур» знають про подорожі усе! Від візової підтримки та страхування до турів на море та корпоративних виїздів за кордон – тут надають увесь спектр туристичних послуг. 

У «Кокос Тур» кажуть, що найпопулярніші туристичні напрямки восени – автобусні тури в Європу, подорожі в екзотичні країни та традиційні Єгипет та ОАЕ. Уже активно діє акція раннього бронювання на різдвяно-новорічні мандрівки та на чартерні рейси в екзотику – Таїланд, Шрі-Ланку, Бразилію, Мексику, Домінікану, на Мальдіви, Сейшели, Мадагаскар тощо.

Бронюючи тури в вересні-жовтня можна заощадити до 30%. Попитом користуються екскурсійні тури в Європу, які є чи не найдоступнішим знайомством з найпопулярнішими європейськими столицями. Вартість такого вікенду стартує від 90 Євро.

Найгарячіші пропозиції зараз – щодо оксамитового відпочинку в Туреччині, Іспанії, Греції, Болгарії, Італії на Кіпрі та Мальті. Також періодично є низькі ціни на тури в Єгипет – від 13-14 000 грн за особу на тиждень з типом харчування – все включено.

“Подорожі – це те, що змушує нас широко дивитися на світ, вийти зі своєї зони комфорту та дарувати собі безцінний життєвий досвід та нові знання. Мене дуже надихають мої клієнти, які попри все знаходять можливість відкривати для себе нові країни. А ще, мене надзвичайно тішить те, що і мені вдається їх мотивувати – я отримую численні повідомлення із словами вдячності за те, що транслюю свої мандрівки, показую красу та унікальність різних країн, ділюся лайф-хаками, які спрощують подорожі. Багато з моїх туристів побороли страх мандрувати з немовлятами після того, як моя донечка Аліса відвідала 10 країн у своїх два роки, а вперше полетіла літаком через Атлантику у 3 місяці. Цікавий факт, але у 2023 році значно розширилася географія подорожей моїх клієнтів, тож я постійно вчуся, аби надавати найкращий сервіс у сфері туризму”- розповідає директорка Катерина Павлова. 

“Звісно, подорожувати – це дуже круто, але завжди потрібно підтримувати ЗСУ, завдяки яким, у нас є така можливість. З початком війни ми активно працювали, вчасно сплачували податки, підтримували збори волонтерів, а також втілили в життя декілька власних благодійних ініціатив, зокрема у листопаді 2022 року, в честь другої річниці відкриття турагенції, ми розіграли подорож до Європи та зібрали 11 000 гривень для дітей, що постраждали від війни, які передали благодійному фонду «Турбота Про». У квітні 2023 року ми організували невелику благодійну лотерею та кошти у сумі 6000 гривень додали до збору благодійного фонду АНГАР. І уже невдовзі, наш третій день народження (а також невеликий спойлер – ребрендинг), ми теж плануємо відзначити з благодійною ініціативою – та зібрати кошти для ЗСУ. Все буде Україна!”

 

Телефон 0932887495 – Катерина Павлова, директорка турагенції

Адреса: Луцьк, вул. Лесі Українки, 52 (2 поверх, 6 офіс)

Інстаграм: @kokostourlutsk, @katya.pavlova.turagent

Вайбер-група з гарячими турами – за цим посиланням

Телеграм-канал з туристичними новинами: truagentka 

Фейсбук: KokosTourLutsk