WOG зустрів весну з приємною пропозицією для клієнтів – в меню введено 10 нових смаків еспресо, які дивують та бадьорять ще більше.

Поціновувачам гострих відчуттів відтепер пропонують посмакувати еспресо з перцем. Любителі випічки можуть взяти напій зі смаком яблучного пирога. Кому до вподоби ягоди, сміливо обирайте еспресо зі смаком чорниці. Кому ж хочеться додаткової енергії, для вас – зі смаком грейпфруту.

Смаки різні та незвичні, але всі вони допомагають проснутися, бадьорять, заряджають на позитив, дарують енергію для звершення ідей та допомагають перетворитися на свою кращу версію!

Тому не відкладайте на потім – оцініть нові смаки еспресо вже зараз. А разом з тим, беріть участь у розіграші сертифікатів на покупки одягу на свій смак в магазині «Всі свої».

Умови не тільки прості, а ще й смачні: треба заїхати на WOG, обрати еспресо з будь-яким новим смаком, зробити фото або відео з кавою та опублікувати у Stories . Не забути підписатися на офіційну сторінку @azkwog та написати коментар під конкурсним постом.

І вже 17 березня WOG рандомним методом обере 5 переможців. Кожен отримає сертифікат номіналом 5000 грн на покупки в магазині «Всі свої».

Щасливчики будуть оголошені в Stories на сторінці АЗК WOG в Instagram.