У Луцькому національному технічному університетф відбувся випуск курсантів військової кафедри.

Більше 30 юнаків та юнок, котрі обрали військовий життєвий шлях, постали у строю, аби урочисто присягнути на вірність народові України, – пише прес-служба Луцького НТУ.

Два роки тривало навчання курсантів на військовій кафедрі, під час якого молодь опановувала три спеціальності: «Бойове застосування механізованих підрозділів, частин і з’єднань», «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії» та «Психологія». Крім того, після першого курсу студенти доводили свою вправність під час комплексних практичних занять на полігоні, а після другого – були призвані через районні і міські військові комісаріати на 30-денний навчальний збір.

Передусім привітали випускників представники духовенства, котрі розпочали захід із молитви.

Потому хлопці і дівчата спільно виконали Державний Гімн України та урочисто присягнули на вірність українському народу. Привітав із таким важливим святом молодих та відважних випускників ректор Луцького НТУ Петро Савчук та побажав офіцерам служити у мирній Україні.

«Сьогодні вдруге у стінах Луцького НТУ справжнє велике свято випуску і складання присяги офіцерами, які за трьома військово-обліковими спеціальностями мають можливість підсилювати обороноздатність країни, які успішно пройшли курс теоретичної і практичної підготовки й поповнять лави Збройних Сил України. Панове курсанти, я вам дякую за те, що ви зробили цей вибір, за те, що ви наполегливо працювали і сьогодні маєте можливість отримати чергову перемогу у житті. Впевнений, що це перемога, адже у вас була нелегка дворічна підготовка, яку ви успішно пройшли. Я бажаю вам зміцнювати свої позиції, зростати у якості офіцерів і служити у мирній Україні», – наголосив Петро Савчук.

Фото Дмитра МАТІЯЩУКА