10 молодіжних та стільки ж сімейних команд вийшли на старт пізнавально-розважального квесту “Моє місто — частинка України” у Ковелі. Захід приурочили до Дня Незалежності та 30-ої річниці міського історичного музею. Організатором виступив благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині” .

Кожна з команд мала пройти 16 станцій. Аби набрати якомога більше балів, учасникам потрібна була не лише фізична підготовка, а й кмітливість та ерудиція. Катерина Савчук відстріляла у тирі максимальний результат: 30 балів з трьох пострілів.

А ось на цій станції кожен почувався художником: створювати оригінальні картини учасникам квесту допомагали вода та фарби…

Також учасники долали смугу перешкод, грали в дартс та їли на швидкість солдатський куліш. Відповідали на питання тематичних вікторин. Пробували себе в спортивних єдиноборствах та у фотосесіях.

Окрім позитивних емоцій, всі учасники отримали грошові премії та призи від благодійного фонду “Патріоти Волині”. 1-е місце серед молоді посіла команда Марш Мелоу.

А серед сімейних команд головний приз — мікрохвильова піч дісталася родині залізничника Олександра Третяка.

Гарним додатком до призів став позитивний настрій і заряд бадьорості, які отримали діти та дорослі протягом 3-ьох годин квесту.