29 команд та понад 100 учасників вийшли на старт гри-квесту ” Читай і будь успішним!” у Ратному. З нагоди всеукраїнського дня бібліотек на такі інтелектуально-спортивні змагання дітей та дорослих запросив благодійний фонд Степана Івахіва “Патріоти Волині”.

Першими в центральному парку селища стартували шкільні команди. За півгодини до них приєдналися ще 15 сімейних квартетів.

За 3 години гри учасники мали пройти 13 станцій. Біля реанімобіля Ратнівської ЦРЛ навичкам серцево-легеневої реанімації та зупинки кровотечі аматорів навчали професійні медсестри. Неподалік на повну “парує” польова кухня. За шеф-кухаря тут землевпорядник селищної ради Сергій Репета: його куліш учасники квесту їдять на швидкість.

Команди також долали смугу перешкод, ставили туристичний намет та грали в дартс. На станції “Мистецька” дорослі та діти вчилися малювати гравюри. А в районному центрі зайнятості думали про те, в якій професії будуть успішними. Чимало завдань квесту присвячувалось книгам.

Біля пам’ятника Шевченку учасники відповідали на питання про Кобзаря. Творча уява та кмітливість давали залікові бали в розважально-інтелектуальній грі “Крокодил”. А в фойє бібліотеки школярі та дорослі розбирали та складали автомат.

Серед школярів переможцем квесту стала команда “220 Вольт” з села Гута.

Кожна із шкільних команд також отримали сертифікати на святковий обід в одній з популярних піцерій Ратного. А серед сімейних команд головний приз — мікрохвильову виграла родина Мельничуків з селища Заболоття.

Гарним додатком до призів став позитивний настрій та заряд бадьорості, які отримали всі учасники гри-квесту.