З лопатами і сапами десятки людей зібралися біля входу у Луцький центральний парк. Прийшли саджати квіти. Завдяки небайдужим лучанам, зокрема працівникам дитячих садочків і шкіл, вже навесні цього року тут замайоріють первоцвіти.

“Місто квітка – місто сад” – так назвали цю екологічну акцію. Ініціювали її у відділі екології Луцької міської ради. Квіти вирішили висаджувати секторами. У першому – кольорові тюльпани, вздовж каналу гіацинти і крокуси, а за постаментом Лесі Українки  – нарциси.

Утім, не всі прийшли на акцію за покликом серця.

До ініціативи долучилися й кілька школярів. Дівчата кажуть, з їхньої школи більше ніхто не прийшов.

Цього разу посадили близько шести тисяч цибулин, задля експерименту. Організатори кажуть, що наступного разу до акції залучатимуть не лише учнів і освітян, а ще й студентів та усіх охочих. Висаджувати первоцвіти у центральному парку планують наступних 5 років. Тож у кожного є шанс зробити місто гарнішим.

Яскраві тюльпани, гіацинти, нарцисти та інші квіти з’являться у Луцькому центральному парку культури та відпочинку вже наступної весни. Їх вже висадили працівники місцевих шкіл і садочків. Насіннєвий матеріал підбирали самотужки. І загалом поклали у грунт близько шести тисяч квіткових цибулин. Більше про акцію – Анастасія Ковальчук.