Знайшли спосіб навести лад зі сміттям на прилеглій території до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин», що на кордоні з Польщею. Цим до кінця року займатимуться працівники КГ «Рівне» Рівненської ОТГ, що на Любомльщині.

Відповідний договір про забезпечення благоустрою на території прилеглій до пункту пропуску, зокрема, прибирання та вивіз сміття  на суму 193 тисячі гривень Служба автомобільних доріг Волині уклала з очільником Рівненської сільської ОТГ Володимиром Крижуком.

Про це повідомили у відділі інформаційної політики Волинської ОДА.

Після підписання угоди пан Крижук провів нараду за участю працівники КГ «Рівне», які вже приступили до роботи. На зустрічі обговорили питання щодо організації прибирання примитної території, встановлення додаткових контейнерів для сміття тощо.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Смітник на кордоні: «Ягодин» тоне у бляшанках, обгортках та одноразових стаканчиках. ВІДЕО

«На нараді визначили чотирьох працівників підприємства, які займатимуться прибиранням. Уже з понеділка ситуація кардинально змінилася. До кінця тижня плануємо повністю очистити прилеглу територію. Такі прибирання організовуватимемо регулярно до кінця року», – розповів Рівненський сільський голова Володимир Крижук.