Ми часто недооцінюємо роль вхідних дверей у власному домі. А між тим вони для нас – не просто умовна межа між мирською суєтою і домашнім затишком. Вони – наш охоронець. Наша впевненість у  безпеці. Наш імідж (інші люди оцінюють наше помешкання по таких дверях в першу чергу!). Зрештою, свідчення нашого відчуття естетики. Тож разом з порталом https://everest-vikna.com.ua/ru/dveri/vhodnye-dveri/vhodnie-dveri-magda/ ділимося порадами, як правильно вибрати вхідні двері.

 

ГОЛОВНЕ: ПРАВИЛЬНО ОЦІНІТЬ ФУРНІТУРУ

 

Себто замки, клямки і завіси у дверях. Це, без сумніву “серце” будь-яких дверей. Вони повинні бути добротними і витривалими. 

 

До прикладу, важливо оцінити цю якість на практиці. Простіше кажучи: випробуйте двері.  Зачиніть і відчиніть їх не менше десяти раз. Поспостерігайте, як працює замок. Чи легко захлопується. Чи не скрипить. Попрацюйте ключем. Прислухайтеся, чи плавно повертається він у шпарині. Чи не відчуваєте скрипу, чи тертя металу об метал. Чи не заїдає механізм.

 

Окремо оцініть замок на наявність потрібних саме вам функцій. Наприклад таких, як циліндрові замки, система контролю доступу, ригельні запобіжники, кількість дублікатів ключів і т. д.

 

Тепер щодо завісів. Це ЩЕ важливіший механізм у дверях, адже вони працюють активніше, ще й витримують на собі вагу самих дверей. Добре продивіться, щоб вони були ідеально і міцно вмонтовані в дверне полотно і полотно коробки. І поспостерігайте за ними в процесі роботи: вони повинні легко рухатися, не створювати ніякого тертя і скрипу.

 

Окремо поцікавтеся у продавця, хто є виробником фурнітури. Вивчіть його репутацію і відгуки. І перевірте, чи фурнітура саме у вибраних вами верях – не підробка.

дизайн дверей

З’ЯСУЙТЕ, З ЧОГО ЗРОБЛЕНІ ДВЕРІ І ВИРІШІТЬ, ЧИ ПІДХОДИТЬ ЦЕ САМЕ ВАМ

 

Від матеріалу залежить те, скільки грошей ви за ці двері заплатите, як добре оберігатимуть вас від зайвих звуків і чи будуть берегти тепло, а також особливості використання у різних специфічних умовах. Отож, пройдімося по основних матеріалах:

 

Метал. Найчастіше використовують алюміній або сталь. Такі двері міцні, складні для зламування, витримають пожежу і не боятимуться перепадів температур, високої вологості тощо. Втім, вивчайте паспорт виробу максимально ретельно. Якщо метал затонкий чи без покриття – на вулиці він може почати іржавіти. 

 

Дерево. Вічна класика. Такі двері легкі, естетичні і піддатливі до найскладнішого декору. Втім, такий матеріал більш “капризний”, вимагає певних температурних умов. До того ж такий матеріал більше люблять вандали чи грабіжники.

 

Пластикові двері – легкі, не піддаються впливу вологи, перепадам темпераутри і можуть мати хорошу тепло- та звукоізоляцію. Втім, в естетиці і шармі – точно програють дереву.

 

НАСАМКІНЕЦЬ – ЩЕ КІЛЬКА ВАЖЛИВИХ ПОРАД

 

Не забувайте про стиль і дизайн. Двері мусять вписуватися у вигляд вашого житла.

 

Чи продаються двері разом з послугою монтажу? Це – плюс, адже тоді усі ризики, які можуть “вилізти” на етапі встановлення, продавець бере на себе.

 

У квартиру і будинок треба різні вхідні двері. Двері для будинку – мусять бути стійкими і для погоди, і для недобрих людей. Це як мінімум.