Свіже волинське повітря й перевірені європейські технології. Лише натуральна курятина без стимуляторів росту та антибіотиків. Так на Володимир-Волинській птахофабриці вирощують курей-бройлерів. Це не лише якісне м’ясо, яке реалізовують на національному ринку, а й сотні робочих місць. Хоч і підприємство розташоване за кілька кілометрів від кордону, воно є альтернативою заробіткам. І не дарма.

Нині птахофабрика входить в п’ятірку лідерів національного ринку курятини та є першою у Західній Україні. У 2021 запустять новий цех, де перероблятимут 13,5 тисяч курей-бройлерів на годину. А до 2027 планують удвічі збільшити виробничі потужності. Тож на Волині з’явиться ще кількасот робочих місць, збільшаться і надходження в ОТГ. За останній рік птахофабрика сплатила 161 мільйон гривень податків. Голова Зарічанської громади каже, що з їхнього 30-ти мільйонного бюджету, 20-ть мільйонів отримані саме завдяки птахофабриці, адже більшість об’єктів – розташовані на території цієї громади.

Голови навколишніх об’єднаних територіальних громад переконані,  “Вололимир-Волинська птахофабрика” – це соціально-відповідальний бізнес, що допомагає не лише розбудовувати інфраструктуру, але й організувати цікаве дозвілля в громаді.

Учні громад неодноразово бували на виробництві, слухали лекції та навіть стали учасниками корпоративної культури підприємства. Три роки поспіль птахофабрика підтримує фестиваль “Княжий”, а ще впроваджує інноваційні проекти в школах і садочках.