У Верховній Раді України зібрали понад 150 підписів нардепів для проведення позачергового засідання, на якому збираються розглянути законопроект про страхування лікарів на випадок захворювання коронавірусом.

Про це повідомив народний депутат Степан Івахів на своїй сторінці у фейсбуці.

“Я продовжую наголошувати, що передусім ми маємо захистити наших лікарів. Саме вони зараз знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом, наражаючи власне здоров’я на небезпеку, і потребують чіткої зрозумілої підтримки”, – зазначив нардеп.

Степан Івахів наголосив, що заради захисту лікарів депутати Верховної Ради зібрали 150 підписів для проведення позачергового засідання. На ньому буде розглянуто два пріоритетно важливих законопроекти – №3376 та №3380. Один з них передбачає обов’язкове державне страхування кожного лікаря, на випадок захворювання коронавірусом. Другий законопроект — про обов’язкове безкоштовне тестування лікарів.

“Тільки за останні 11 днів на коронавірус захворіли 800 медиків, всього в країні вже інфіковано 2 479 лікарів та медичних працівників. Отже ці законопроекти потребують найшвидшого розгляду”, – підкреслив народний обранець.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  «Ці речі вкрай необхідні», – Олександр Дудар про захисні костюми від БФ «Патріоти Волині». ФОТО