У Нововолинську дитяча стоматологиня Інна Іщук шиє маски і безкоштовно роздає людям. 

Жінка раніше не мала справи зі швейною машинкою. Але коли в країні оголосили карантин, частина людей опинилася незахищеними – масок у продажі не було. Інна Іщук вирішила виправляти ситуацію самостійно, – пише Волинь-нова.

«Нам доводиться користуватися захисними масками, адже без них стане неможливим навіть звичайний похід у магазин. Хтось встиг придбати маску в аптеці, хтось доповнює свій образ стильними різнокольоровими масками, а хтось розважається на карантині, власноруч шиючи маски для себе та рідних. Та в місті залишилося багато людей, які з певних причин не мають можливості придбати чи пошити собі маску. Саме ця ситуація наштовхнула мене на ідею забезпечити масками тих, хто цього потребує. Я придбала тканину та завдяки допомозі друзів, ми разом створили ці необхідні сьогодні аксесуари», – написала Інна Іщук у фейсбуці.

Як тільки жінка-медик висловила ідею в соцмережах, відразу знайшлося багато однодумців.

Тканину, нитки резинки передала подругам, які запропонували допомогу. Багато людей відгукнулося на пост у фейсбуці та інстаграмі й підтримали матеріально.

Днями благодійниці в центрі міста влаштували роздачу масок, кажуть, останню. Загалом пошили і роздали більше 1000 штук.

«Дякую всім, хто сприяв в організації та реалізації цієї важливої справи, а саме – матеріальною і фізичною допомогою. Ми забезпечили масками багатьох нововолинців в той момент, коли це було особливо необхідно. Ми зробили добру справу! Дякую всім, хто підтримав мою ідею і допоміг втілити її в життя! Разом ми сила!» – написала Інна Іщук.