Міський голова Луцька Ігор Поліщук сказав, що  Кабмін не планує вводити повний локдаун у грудні.

Про йшлося під час селекторної наради з прем’єр-міністром України та міністром охорони здоров’я України разом з міськими головами міст обласних центрів, – пише Поліщук на своїй сторінці у фейсбуці.

“Локдаун в грудні вводити не планують, питання щодо можливого введення локдауну в січні буде вирішуватись Кабміном в кінці грудня, інформація щодо можливих обмежень буде згодом.
В місцевих бюджетів завдяки рішенням Уряду та Верховної Ради забирають значний фінансовий ресурс, який міг би бути спрямований на вирішення проблем та розвиток громади (деталі та суми – згодом), пільги бізнесу в значній мірі будуть здійснюватися за рахунок місцевих бюджетів”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “МОЗ пропонуватиме жорсткий карантин з початку січня”, – Степанов

“На моє прохання до прем’єр-міністра переглянути обмеження щодо перевезення пасажирів в громадському транспорті та внести зміни в постанову Кабміну, щоб збільшити максимально допустиму кількість місць до кількості пасажирів згідно техпаспорту, міністру охорони здоров’я України доручено вивчити це питання з епідеміологами”, – написав Поліщук.