Усім одержувачам житлової субсидії протягом травня-вересня 2021 року необхідно подати новий пакет документів до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

Прийом документів для призначення житлової субсидії для мешканців Луцької міської територіальної громади буде проводитись за попереднім записом.

Департамент соціальної політики:

– пр-т Волі,4А, тел. 284 161;

– Філія №1: пр. Соборності, 18, тел. 774 471;

– Філія №2: вул. Бенделіані, 7, тел. (0332) 265 961.

Також подати заяву з необхідним пакетом документів можна в муніципальному сервісному центрі (вул. Винниченка, 26) та в Центрі надання адміністративних послуг міста Луцьк (вул. Лесі Українки, 35).

Разом з тим повідомляємо, що заяву та декларацію можна подати особисто або надіслати поштою на адресу: м. Луцьк, пр-т Волі, 4а або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики https://subsidii.mlsp.gov.ua/ або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Просимо громадян не створювати ажіотаж, адже документи будуть прийматися протягом травня-вересня, а субсидія буде призначена з травня.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: В Україні міняють правила отримання субсидій. Що нового?