У Луцьку хочуть встановити пандус входу в Центральний парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки. Відповідний проект подав до програми “Бюджет участі міста Луцьк” активіст Володимир Луцик.

Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки, що, безперечно, є одним із візитних місць нашого міста та атракцією, яка приваблює тисячі лучан та гостей міста, на наше переконання, повинен бути максимально доступним для абсолютно всіх мешканців обласного центру та гостей міста та відповідати нормам доступності для особливих категорій населення, – пише автор проекту.
Підтримати проект  можна за цим посиланням.
Лише дітей, віком до 18 років, з захворюваннями центральної нервової та кістково-м’язевої систем, які використовують візки для пересування, станом на 11.2018 налічувалося понад 200 осіб (Згідно з даними Департаменту соціальної політики ЛМР).
Фото ілюстративне. (Джерело: Фейсбук-сторінка Володимира Луцика)

Окрім вразливих категорій населення, вхід у парк створює незручності для пересічних мешканців, особливо батьків дітей віком до 3-ох років, які користуються візочками для своїх дітей та постійно відвідують цю локацію. Також для велосипедистів та користувачів альтернативних засобів пересування, таких як сіг-веї та самокати.

Отож, з метою створення безбар’єрного середовища для маломобільних груп населення та покращення умов доступу до центральної відпочинкової локації м. Луцька, а саме Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, пропонуємо обладнати у відповідності до затверджених будівельних норм центральний  вхід в парк спеціальним пандусом.

Визначення проектів-переможців відбудеться 11 листопада