Лучан зпрошують на День відкритих дверей у найбільшому недержавному ВУЗі України – Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Зустріч відбудеться вже 13 липня. Цього дня свої двері для відвідувачів відчинять Волинський інститут імені В. Липинського МАУП. Зовсім скоро ви матимете можливість відвідати виш, визначитися з формою навчання та спеціальністю, а також отримати знижку в 20% на сучасну європейську освіту.

Там пропонують навчання за напрямами: Менеджмент, Право, Правоохоронна діяльність, Економіка та управління персоналом, Фінанси, банківська справа та страхування, Маркетинг, Психологія, Облік та оподаткування.

Також хочемо зауважити, що в МАУП існують такі зручні форми навчання, як заочна та дистанційна, тобто за необхідності ви можете поєднувати навчання із роботою.

“І головне – у вас є чудова можливість отримати вищу освіту без сертифікату ЗНО за допомогою спільної програми Університету менеджменту у Варшаві (Польща) та МАУП. Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Закінчивши перший курс в освітньому центрі, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП”, – йдеться у повідомленні.

Зареєструвавшись на сайті http://od.maup.com.ua/, ви автоматично отримаєте знижку 20% на навчання.

Будь-яку додаткову інформацію ви можете отримати за номерами: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.