У Центральному парку Луцька проведуть великодній етнофестиваль.

Захід відбудеться 29 квітня, – повідомляють організатори.

Для лучан і гостей міста звучатимуть “Великодні піснеспіви” у виконанні хорових та фольклорних колективів міста. Також презентують арт-локацію “Весняний променад” на алеї парасольок та перформанс “Для двох” на місточку закоханих.

Для дітей підготували “Звуковий лабіринт” на центральній алеї та великодні забави “Гаївки”. Найкмітливіші родини (або ж команди друзів) запрошуються до участі у великодньому квесті. Щоб виконати усі завдання, учасникам доведеться добряче подумати та обійти увесь парк у пошуках підказок.

Перевірити свою силу та міць закликають козаки на “Великодньому козацькому Герці (алея ліхтарів). А для усіх, хто любить ретро-мотиви, звучатимуть “Золоті мелодії” у виконанні духових оркестрів нашого міста.

Лучани зможуть  помилуватися виробами місцевих майстрів та підібрати великодні подарунки своїм родинам та друзям можна на ярмарку народних ремесел. А ще можна буде відвідати понад 20 безплатних майстер-класів. Ну, звісно, будуть святкові частування та безліч відпочинкових зон.

А ввечері відбудеться святковий концерт за участю одного із найцікавіших гуртів України. Хто це буде, поки не повідомляють.