Лучанам безкоштовно обстежували родимки. Біля входу у парк протягом декількох годин 20-го квітня працювали двоє лікарів шкірно-венерологічного диспансеру. Усі охочі містяни мали змогу показати медикам проблемні родимки та підібрати правильні засоби захисту від сонячного проміння. Приурочили акцію до дня боротьби з меланомою. Медики кажуть, що найкращий захист від раку шкіри – регулярні обстеження у лікарів.
Лучанка Ірина прийшла на огляд з сім’єю: двома дітьми, чоловіком та мамою. Каже, що лікарі запевнили – причин для хвилювання немає, але все одно рада, що проконсультувалась з фахівцями.
Всього лише за годину роботи лікарі встигли обстежити декілька десятків лучан. Лікарі закликають містян утримуватись від засмаги влітку, та мінімізувати відвідини солярію. І обов’язково звертати увагу на ті родимки, які збільшуються, деформуються або ж болять. Якщо помітили такі симптоми, візит до лікаря – обов’язковий. Наступне безкоштовне обстеження родимок у Луцьку проводитимуть у перших числах травня.