У Луцькій міській раді відбулася робоча зустріч секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта, першого заступника міського голови Григорія Недопада з представниками компанії “СІТІКАРД”, керівництвом Луцького району та представниками сусідніх з нашим містом ОТГ.

Про це повідомляють на сайті міськради.

Григорій Пустовіт зауважив, що у Луцьку працюють над впровадженням безготівкової оплати проїзду. За його словами, це не примха керівництва міста, а вимога закону. Він зазначив, що автоматизовану систему оплати проїзду повинні запровадити по всій країні. Окремі міста уже роблять це. Луцьк теж має виконувати закон та йти у ногу з часом.

Також він зауважив, що впровадження електронного квитка дасть можливість облікувати пасажирів, бачити чітко рух автобусів та тролейбусів, вносити корективи у графіки руху громадського транспорту. За його словами, електронний квиток згодом буде не лише для оплати проїзду, але й стане “Карткою лучанина”, де за його допомогою можна буде отримувати послуги у ЦНАПі, лікувальних закладах тощо.