Лучани можуть опинитись без тепла в квартирах у розпал новорічних свят. Через заблоковані рахунки “Луцьктепло” не може розрахуватись за борг із “Волиньобленерго”, видати зарплати працівникам та навіть купити бензин для авто аварійної служби.

У підприємстві погрожують − якщо ситуація не вирішиться найближчим часом, опалювальний сезон можуть перервати.
28 листопада Рівненський господарський суд постановив розблокувати всі рахунки “Луцьктепла”, які раніше арештували через борг п’ятирічної давності. До цього часу рішення суду виконане не було. За підтримкою керівництво ДКП звернулось до вищих інстанцій Києва. Та поки що − безрезультатно.

Наразі особливої гостроти набуло питання виплати боргу за енергоносії. Це − близько п’яти з половиною мільйонів гривень. Перше попередження від “Волиньобленерго” підприємство отримало 13 грудня − мали відключити всі об’єкти “Луцьктепла” від електрики.

Також керівництво “Луцьктепла” передало звернення до очільника Волинської ОДА з проханням повпливати на ситуацію. Та якщо рахунки і далі будуть заблоковані, підприємство не зможе забезпечити подачу теплоносія до квартир містян вже найближчим часом.