Перевізник ПрАТ «Луцьке АТП 10701», який обслуговує сполучення маршрут №4 «Вересневе – Адреналін Сіті», хоче відмовитись від нього.

Представниця ініціативної групи ЛПЗ Оксани Семенюк розповіла, що цим шляхом маршрутне таксі №4 їздило тимчасово. В кінці березня планують провести тендер, під час якого офіційно затвердять, хто ж обслуговуватиме маршрут «Вересневе – Адреналін Сіті». Нинішній неофіційний перевізник заявив, що маршрут нерентабельний. Він може відмовитись від участі у тендері, – пише Район.Луцьк.

Протягом випробувальних тижнів перевізник не подав до Управління транспорту графіки, за якими курсує маршрутка.

Директор ПрАТ «Луцьке АТП 10701» Сергій Дьомін розповів, що маршрут «Вересневе – Адреналін Сіті» не користується великою популярністю.

«Коли ми зустрічались в Управлінні транспорту з ініціативною групою людей, яка вела мову про необхідність відновлення такого маршруту, то ми прислухались до людей. Тим більше, вони переконували, що перевізник не прогадає, буде заробляти і якісно обслуговувати. Але, на привеликий жаль, ситуація насправді набагато гірша: пасажиропотік там недостатній , на сьогоднішній день принаймні, аби назвати маршрут рентабельним. А працювати у збиток собі у вигляді благодійної допомоги, то фінансовий стан підприємства не дозволяє цього робити», – зазначив перевізник.

Також додав, що в «годину пік» людей їздить багато, а вже після 10-ої години і до кінця дня – потік невелкий.

«Є таке поняття у перевізників, як наїздити маршрут, щоб можна було призвичаїтись до нього. На це часом треба два-три місяці. Ми від’їздили місяць, і ситуація поки що не така, аби вселяла в нас якісь сподівання. На сьогодні ми зважуємо всі питання, але може так трапитись, що маршрут обслуговувати не будемо», – додав він.

На маршрут №4 оголосили конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, в результаті якого призначається перевізник, який захоче обслуговувати цей маршрут.