Випили і пошарпались з патрульними. Водія вантажівки поліцейські зупинили на вулиці Рівненській за те, що проїхав повз знак «Рух вантажних автомобілів заборонено». Хоча сам водій запевняє, заборона діє тільки на в’їзді у місто, а на Рівненську можна потрапити з кількох інших перехресть. Мовляв без фото чи відеофіксації довести порушення неможливо. Патрульні декілька разів просили водія вийти з машини, щоб оформити постанову. Той погодився, лише коли йому пригрозили силою. До з”ясування стосунків долучилася компанія перехожих.
Натомість у поліції своя версія подій.

Всі четверо були в стані алкогольного сп’яніння. Потім, після того, як зробили кілька попереджень одному з них, почали його затримувати, тому що на зауваження не реагував. Під час затримання жінка даного громадянина почала хватати за спецзасоби, виривати камери))

Учасників інциденту доставили у міськвідділ. Їх можуть притягнути до відповідальності за непокору працівникові поліції, хуліганство та перебування в стані алкогольного сп’яніння в громадському місці. Водієві ж загрожують 255 гривень штрафу.