Лучани хочуть, аби закинутий будинок на вулиці Братковського,11 сховали.

Про це йдеться у запиті депутата Луцькради Андрія Білана до в.о. мера Григорія Пустовіта і директора департаменту муніципальної варти Юлії Сиротинської, – пише ІА ВолиньPost.

За словами Андрія Білана, до нього звернулися жителі вулиці Братковського щодо дотримання благоустрою та санітарного стану будинку №11 та прилеглих до нього територій.

Як повідомляють мешканці вулиці, у будинку №11 вже давно ніхто не проживає, окрім безхатьків, які своїм “сусідством” створюють дискомфорт.

“Заявники розповідають про те, що вже неодноразово доводилося викликати пожежників аби локалізувати пожежу в цьому будинку. Так, майже місяць тому, 30 січня 2019 року, лучани звертались до рятувальників через займання кімнат будинку №11. Тоді ж причиною пожежі були безхатьки, які розпалили багаття в приміщені. У понеділок, 4 березня, через прорив труби водопостачання мешканці викликали працівників КП “Луцькводоканал”, – йдеться у запиті.

“Зважаючи на те, що даний аварійний будинок знаходиться в історико-культурному заповіднику “Старе місто” та своїм виглядом псує архітектурний вигляд вулиці, прошу приховати фасад будинку №11 будівельною сіткою, банером тощо”, – сказав депутат.