Лучанка вже рік не може розірвати відносини з “Укртелекомом”. Запевняє, провід цього оператора обрізали давно, а повідомлення про заборгованість надходять і досі. Ба більше, за словами клієнтів, стареньку бабусю, на ім’я якої укладений договір, – тероризують колектори.

Стосунки Олени Тамтури з “Укртелекомом” більше схожі на нерозділене кохання, каже жінка. Бо ж, якби не хотіла, а відключитися від послуг телекомунікаційної компанії не може вже рік.

“Укртелеком” взагалі не відпускає своїх клієнтів, пропонує тимчасове відключення за певну плату. Пропонує на один місяць відключення і так далі”, – каже Олена Тамтура. 

Послугами “Укртелекому” користувалася уся сім’я Олени більше десяти років. Договір ще колись уклала бабуся її чоловіка Галина Богданівна. А зараз ніяк не може його розірвати. Вперше спробували це зробити у березні минулого року. Тоді все працювало дистанційно, тому відключення від послуг відбувалось по телефону. За словами жінки, оператор запевнив, що договір розірвано. Але, як виявилося, попрощатися з “Укртелекомом” так просто не вийшло.

З того часу по сьогоднішній день нам приходять рахунки від “Укртелекому” за інтернет, за зв’язок, вже 700 гривень було, але я дзвонила останній раз – було ще більше”, – розповідає пані Олена.

Олена розповідає: історія обернулася ще цікавіше, коли до старенької і так стривоженої бабусі, почали дзвонити колектори. Погрожували і вимагали погасити борг.

Олена каже: вже не раз пробувала розірвати стосунки з компанією. Але щоразу, коли приходила зі своїм питанням, їй показували на вихід. Минулого разу жінку навіть записали на прийом до директора.

Але сьогодні про це вже забули. На охороні просять набрати номер і там про все домовитись. Пробуємо зв’язатися з оператором.

Не отримавши відповіді в черговий раз жінка йде зі своєю проблемою в центр обслуговування клієнтів. Стоячи в черзі, дізнаємося, що не тільки в Олени відносини з телекомунікаційною компанією не склалися. Хто так само не може відключитися, інші – скаржаться на заборгованість, яка з’являється нізвідки.

В центрі обслуговування клієнтів Олені також не пояснили, чому послуги не надають, а гроші вимагають. За словами оператора, лист-відповідь на чергову заяву, яку жінка написала у серпні потрібно чекати 21 день. Втім, гроші, які капають на рахунок, відповіді не чекають.