По всій країні – карантин через загрозу поширення коронавірусу. Закриті усі заклади, крім аптек, продуктових магазинів і заправок. Однак не усі лучани дотримуються правил: наприклад, деякі церкви продовжують працювати в звичному режимі. 

Так, протягом 22 березня патрульні отримали близько 10 повідомлень про порушення правил карантину в церковних спорудах Луцька. На всі виклики екіпажі прибували оперативно та вживали всіх необхідних заходів реагування, – пише пресслужба Патрульної поліції Волині.

З громадянами та настоятелями храмів також проводили профілактичні бесіди, пояснювали небезпеку в разі порушення правил карантину, наголошували на дотриманні особистої безпеки.

Тим часом у Свято-Троїцькому соборі, що в центрі Луцька, ввели нові правила: у храм може заходити не більше 10 осіб, а усі інші – слухають службу, стоячи на Театральному майдані й зберігаючи безпечну відстань.

Нагадаємо, станом на ранок 22 березня в Україні зареєстровано 47 випадків захворювання на коронавірус. Серед заражених – священник з Тернопільщини.