Лучанин, ексгравець «Шахтаря» та збірної України Анатолій Тимощук вивіз до Росії контрабанду ікон та отримав грамоту «ДНР».

Про це розповіла колишня дружина футболіста Надія Навроцька. Пише про це НВ.

Вона заявила, що Тимощук контрабандою вивіз ікони в Росію і зараз вони знаходяться у підвалі його квартири у Санкт-Петербурзі.

«Тимощук зайнявся контрабандою в особливо великому розмірі – близько 10 млн євро. Він вивіз ікони до Росії. Він колись розповідав, що це українське надбання і таке інше», — розповіла Навроцька.

Надія додала, що таку цінність не можна вивозити з України, проте Тимощуку це вдалося зробити через зв’язки.

«В Україні, якщо є бабки та “вирішили” за спиною, то можна все – і кордон відкрити на мільйони, і вивезти все, що хочеш. У нас правила та закони лише для простих людей. А з Донецька теж Тимощук вивіз через свої зв’язки наше майно, все, що міг, до Росії. А чому б і ні? У перші роки війни Тимощук одержав навіть якусь грамоту від керівництва ДНР», – додала ексдружина Тимощука.

Навроцька також висловила впевненість, що Тимощук не збирається повертатися в Україну.

«Туди в Росію вітер йому якось дме сильніше, а він за вітром», – підсумувала Надія.

Тимощук працює в Зеніті з 2017 року. За російський клуб він виступав також під час кар’єри гравця. У складі збірної України Тимощук зіграв 144 матчі. Тимощук є асистентом головного тренера пітерського «Зеніта». Під час кар’єри футболіста півзахисник зіграв за «Зеніт» 150 матчів, забив 18 м’ячів і віддав 3 асисти.